КОНКУРС НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Відділ освіти райдержадміністрації оголошує конкурс

- на посаду директора Нижньоберезівської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області, яка знаходиться за адресою: село Нижній Березів, Косівський район, Івано-Франківська область, 78615

- на посаду директора Пеньківської початкової школи Косівської районної ради Івано-Франківської області, яка знаходиться за адресою: вул. Лесі Українки, 83, село Старі Кути, Косівський район, Івано-Франківська область, 78663

Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Косівської районної ради Івано-Франківської області, затвердженого рішенням Косівської районної ради від 07 червня 2018 року № 448-14/2018 та згідно наказу відділу освіти райдержадміністрації від 27.01.2020 року № 4-з "Про проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти"

Умови оплати праці. Посадовий оклад директора закладу відповідає 16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються підвищення посадового окладу за роботу у населеному пункті, якому надано статус гірського, надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та інші заохочувальні та компенсаційні виплати згідно чинного законодавства.

Кваліфікаційні вимоги. Посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Претенденти на посаду директора для участі у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням, претенденти на посаду керівника закладу освіти можуть подати інші документи, які підтверджують професійні та/або моральні якості.

Документи подаються претендентом особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до служби управління персоналом відділу освіти Косівської райдержадміністрації за адресою: вулиця Шевченка, 40, місто Косів, 78601, Відділ освіти Косівської райдержадміністрації.

При поданні копії документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, копії документа про вищу освіту проводиться перевірка на відповідність оригіналам. Копія трудової книжки непрацюючими претендентами подається разом із оригіналом, копія трудової книжки працюючими претендентами має бути завірена керівником за місцем роботи.

Строк подання документів – з 29 січня 2020 року до 16 год. 00 хв. 28 лютого 2020 року.

Конкурсний відбір переможця здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України в сфері загальної середньої освіти у формі тестування;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуативного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Перелік тестових питань, інформація про форму перевірки знання законодавства (письмове чи комп’ютерне тестування), зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань будуть оприлюднені на веб-сайтах засновників після завершення строків подання документів.

Про дату та час проведення тестування та вирішення ситуаційного завдання кандидати повідомляються уповноваженою особою не пізніше, ніж за три робочих дні до його проведення.

Про дату і час проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти допущені до неї кандидати повідомляються уповноваженою особою не пізніше, ніж за три робочих дні до проведення.

З питань надання інформації про конкурс звертатись до відділу освіти Косівської райдержадміністрації.

Контактна особа – Лаврук Володимир Володимирович, головний спеціаліст відділу освіти Косівської райдержадміністрації, робочий телефон (03478)24784, мобільний телефон 0673423017, адреса електронної пошти osvita@kosivrda.gov.ua

Кiлькiсть переглядiв: 84