Лауреати районної педагогічної преміїі імені Ігоря Пелипейка

2007 рік

1. Курищук Василь Юрійович, директор Яблунівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

2008 рік

2. Бейсюк Дмитро Іванович, керівник гуртків Косівського районного центру дитячої творчості

3. Крет Никанор Матвійович, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії "Гуцульська етнопедагогіка і гуцульщинознавство"

4. Чоланюк Марія Петрівна, вчитель історії Тюдівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

2009 рік

5. Радиш Олена Юліанівна, директор Рожнівського НВК «Гуцульщина» ім. Ф.Погребенника НаУКМА

6. Гнатищак Ганна Василівна, вчитель музичного мистецтва Середньоберезівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

7. Соколюк Оксана Богданівна, керівник гуртків Косівського районного центру дитячої творчості

2010 рік

8. Григорук Аделя Григорівна, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії Академії педагогічних наук України

9. Гавриш Руслана Миколаївна, вчитель початкових класів Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

10. Богатчук Іван Михайлович, тренер викладач Косівської дитячо-юнацької спортивної школи "Гірське орлятко"

2011 рік

11. Волощук Наталія Степанівна, заступник начальника відділу освіти Косівської районної державної адміністрації

12. Мартинюк Ірина Миколаївна, вихователь Косівського дошкільного навчального закладу «Горобинка»

13. Фокшей Ігор Богданович, вчитель трудового навчання Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

2012 рік

14. Лаврук Василь Васильович, головний спеціаліст відділу освіти Косівської районної державної адміністрації

15. Ткачук Оксана Михайлівна, методист методичного кабінету відділу освіти Косівської районної державної адміністрації

16. Яремчук Ольга Іванівна, керівник гуртків Косівського районного центру дитячої творчості

2013 рік

17. Михайлюк Любов Миколаївна, методист методичного кабінету відділу освіти Косівської районної державної адміністрації

18. Полагнин Дмитро Васильович, вчитель математики Микитинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

19. Ясінська Марія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Рожнівського НВК «Гуцульщина» імені Ф.Погребенника НаУКМА

2014 рік

20. Березюк Любов Йосипівна, вчитель християнської етики Кутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

21. Ємець Надія Валентинівна, методист методичного кабінету відділу освіти Косівської районної державної адміністрації

22. Лосюк Петро Васильович, завідувач науково-дослідної лабораторії «Гуцульська етнопедагогіка та гуцульщинознавство»

2015 рік

23. Абрам’юк Віталій Васильович, вчитель фізичної культури Яблунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

24. Лесевич Оксана Дмитрівна, завідувач методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації

25. Хлопков Володимир Ілліч, керівник гуртка Косівського районного центру дитячої творчості

2016 рік

26. Гнатків Стефанія Дмитрівна, методист методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації

27. Малкович Ганна Антонівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Середньоберезівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

28. Соколюк Мирослав Васильович, директор Косівського районного центру дитячої творчості

2017 рік

29. Боднарчук Ігор Іванович, директор Косівської дитячо-юнацької спортивної школи «Гірське орлятко»

30. Рабинюк Микола Онуфрійович, вчитель фізичної культури Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з класами поглибленого вивчення англійської мови

31. Сенчук Лариса Ярославівна, методист методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації

2018 рік

32. Габорак Мирослав Михайлович, голова Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України

33. Гостюк Василь Андрійович, директор Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

34. Сарапук Ніна Михайлівна, вчитель фізики Кутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 380