Території обслуговування, закріплені за закладами початкової та базової середньої освіти
Згідно частини 1 статті 13 Закону України "Про освіту":
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
Згідно частини 1 статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту":
Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
Відповідно до пунктів 6 та 7 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367:
Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.
Інформація про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них обов’язково оприлюднюється на інформаційному стенді закладу освіти та на його веб-сайті.
Розпорядженням райдержадміністрації від 30 січня 2019 року № 47 за закладами початкової та базової середньої освіти закріплено території обслуговування.
Території обслуговування, закріплені за закладами початкової середньої освіти
Назва закладу початкової середньої освіти | Закріплена за закладом територія обслуговування |
Великорожинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | с. Великий Рожин кутки: Луки (від господарства Слижука І.І.), Михай, Глиняний, Горячі, Присліп, Лубівська, Кривий Ґрунь, Село, Царина |
Великорожинська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Великий Рожин кутки: Плоский, Пістинь, Вижній Середній, Нижній Середній, Луки (до господарства Слижука І.І. |
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з класами поглибленого вивчення англійської мови | м. Косів вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, О.Довбуша, Дружби, Дж.Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Сагайдачних, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького (крім №№ 52-62 і 51-89), Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева; провулки: М.Ірчана, Лазовий, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького |
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | м. Косів вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, А.Міцкевича, Небесної Сотні (від початку вулиці до №№ 7 і 32), Незалежності (від початку вулиці до №№ 79 і 54), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, Р.Шухевича, Л.Українки) майдан Незалежності; провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської |
Косівський ліцей ім. І.Пелипейка | м. Косів вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка; провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка |
Косівський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» | м. Косів вулиці: М.Горбового, Зарічна, М.Лисенка, Небесної Сотні (від №№ 9 і 34 до кінця вулиці), Незалежності (№№ 81-117 і 56-90), Піша, Середня, В.Стефурака, Б.Хмельницького (№№ 52-62 і 51-89); провулки: Гоголя, Піший, Середній |
Кутська ЗОШ І-Ш ст. | смт. Кути |
Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Пістинь (крім вулиць С.Букатчука і Т.Шевченка) |
Пістинь-Царинська ЗОШ І ст. | с. Пістинь вулиці: С.Букатчука, Т.Шевченка |
Річківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | с. Річка |
Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Розтоки |
Середньоберезівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Середній Березів |
Старокосівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Старий Косів с. Вербовець (куток Гордаків) |
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст. | с. Вербовець (без кутка Гордаків) |
Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Старі Кути (крім вулиць Пеньківка, Перемоги, Л.Українки, Косівської (Ян), провулку Садового) |
Пеньківський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» | с. Старі Кути вулиці: Пеньківка, Перемоги, Л.Українки, Косівська (Ян), провулок Садовий |
Трацька ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Трач, с. Цуцулин, с. Корости, с. Кривоброди, с. Гуцулівка |
Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Тюдів |
Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Яворів кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець |
Яворів-Безульківська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Яворів кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори |
Бабинська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Бабин |
Баня-Березівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Баня-Березів |
Вижньоберезівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | с. Вижній Березів |
Городянська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Город |
Лючківська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Лючки |
Малорожинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | с. Малий Рожин |
Микитинецька ЗОШ І-ІІ ст. | с. Микитинці |
Нижньоберезівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Нижній Березів |
Снідавська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Снідавка |
Соколівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Соколівка |
Черганівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Черганівка |
Шепітська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Шепіт |
Шешорська ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Чорновола | с. Шешори (крім вулиць: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича) |
Шешорський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» | с. Шешори вулиці: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича |
Слобідська ЗОШ І ст. | с. Слобідка |
Смоднянський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» | с. Смодна |
Території обслуговування, закріплені за закладами базової середньої освіти
Назва закладу базової середньої освіти | Закріплена за закладом територія обслуговування |
Великорожинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | с. Великий Рожин кутки: Луки (від господарства Слижука І.І.), Михай, Глиняний, Горячі, Присліп, Лубівська, Кривий Ґрунь, Село, Царина |
Великорожинська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Великий Рожин кутки: Плоский, Пістинь, Вижній Середній, Нижній Середній, Луки (до господарства Слижука І.І. |
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з класами поглибленого вивчення англійської мови | м. Косів вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, М.Горбового, О.Довбуша, Дружби, Дж.Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Зарічна, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Піша, Сагайдачних, Середня, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького, Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева; провулки: М.Ірчана, Лазовий, Піший, Середній, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького с. Смодна вулиці: Дружби, М.Ірчана, Лісна, В.Стуса, провулок: Будівельників |
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | м. Косів вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, М.Лисенка, А.Міцкевича, Небесної Сотні, Незалежності (від початку вулиці до №№ 117 і 90), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, В.Стефурака, Р.Шухевича, Л.Українки) майдан Незалежності; провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської с. Смодна вулиці: Молодіжна, Набережна, Санаторна, Т.Шевченка, Л.Українки |
Косівський ліцей ім. І.Пелипейка | м. Косів вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка; провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка с. Смодна вулиці: Дорожна, О.Кобилянської, Незалежності |
Кутська ЗОШ І-Ш ст. | смт. Кути, с. Слобідка |
Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Пістинь |
Річківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | с. Річка |
Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Розтоки |
Середньоберезівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Середній Березів |
Старокосівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Старий Косів с. Вербовець куток Гордаків с. Смодна вулиці: Перемоги, Січових Стрільців, Ходана (Пріски), М.Черемшини, Шкільна |
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст. | с. Вербовець (без кутка Гордаків) |
Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Старі Кути |
Трацька ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Трач, с. Цуцулин, с. Корости, с. Кривоброди, с. Гуцулівка |
Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Тюдів |
Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. | с. Яворів кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець |
Яворів-Безульківська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Яворів кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори |
Бабинська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Бабин |
Баня-Березівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Баня-Березів |
Вижньоберезівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | с. Вижній Березів |
Городянська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Город |
Лючківська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Лючки |
Малорожинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | с. Малий Рожин |
Микитинецька ЗОШ І-ІІ ст. | с. Микитинці |
Нижньоберезівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Нижній Березів |
Снідавська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Снідавка |
Соколівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Соколівка |
Черганівська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Черганівка |
Шепітська ЗОШ І-ІІ ст. | с. Шепіт |
Шешорська ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Чорновола | с. Шешори |
Схема вулиць міста Косова