Території обслуговування, закріплені за закладами початкової та базової середньої освіти

Згідно частини 1 статті 13 Закону України "Про освіту":

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Згідно частини 1 статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту":

Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

Відповідно до пунктів 6 та 7 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367:

Зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування.

Інформація про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них обов’язково оприлюднюється на інформаційному стенді закладу освіти та на його веб-сайті.

Розпорядженням райдержадміністрації від 30 січня 2019 року № 47 за закладами початкової та базової середньої освіти закріплено території обслуговування.

Території обслуговування, закріплені за закладами початкової середньої освіти
Назва закладу початкової середньої освіти Закріплена за закладом територія обслуговування
Великорожинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Великий Рожин
кутки: Луки (від господарства Слижука І.І.), Михай, Глиняний, Горячі, Присліп, Лубівська, Кривий Ґрунь, Село, Царина
Великорожинська ЗОШ І-ІІ ст. с. Великий Рожин
кутки: Плоский, Пістинь, Вижній Середній, Нижній Середній, Луки (до господарства Слижука І.І.
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з класами поглибленого вивчення англійської мови м. Косів
вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, О.Довбуша, Дружби, Дж.Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Сагайдачних, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького (крім №№ 52-62 і 51-89), Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева;
провулки: М.Ірчана, Лазовий, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Косів
вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, А.Міцкевича, Небесної Сотні (від початку вулиці до №№ 7 і 32), Незалежності (від початку вулиці до №№ 79 і 54), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, Р.Шухевича, Л.Українки)
майдан Незалежності;
провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської
Косівський ліцей ім. І.Пелипейка м. Косів
вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка;
провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка
Косівський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» м. Косів
вулиці: М.Горбового, Зарічна, М.Лисенка, Небесної Сотні (від №№ 9 і 34 до кінця вулиці), Незалежності (№№ 81-117 і 56-90), Піша, Середня, В.Стефурака, Б.Хмельницького (№№ 52-62 і 51-89); провулки: Гоголя, Піший, Середній
Кутська ЗОШ І-Ш ст. смт. Кути
Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пістинь (крім вулиць С.Букатчука і Т.Шевченка)
Пістинь-Царинська ЗОШ І ст. с. Пістинь
вулиці: С.Букатчука, Т.Шевченка
Річківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Річка
Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Розтоки
Середньоберезівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Середній Березів
Старокосівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Косів
с. Вербовець (куток Гордаків)
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст. с. Вербовець (без кутка Гордаків)
Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старі Кути (крім вулиць Пеньківка, Перемоги, Л.Українки, Косівської (Ян), провулку Садового)
Пеньківський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» с. Старі Кути
вулиці: Пеньківка, Перемоги, Л.Українки, Косівська (Ян), провулок Садовий
Трацька ЗОШ І-ІІІ ст. с. Трач, с. Цуцулин, с. Корости,
с. Кривоброди, с. Гуцулівка
Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Тюдів
Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яворів
кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець
Яворів-Безульківська ЗОШ І-ІІ ст. с. Яворів
кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори
Бабинська ЗОШ І-ІІ ст. с. Бабин
Баня-Березівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Баня-Березів
Вижньоберезівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Вижній Березів
Городянська ЗОШ І-ІІ ст. с. Город
Лючківська ЗОШ І-ІІ ст. с. Лючки
Малорожинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Малий Рожин
Микитинецька ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитинці
Нижньоберезівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Нижній Березів
Снідавська ЗОШ І-ІІ ст. с. Снідавка
Соколівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Соколівка
Черганівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Черганівка
Шепітська ЗОШ І-ІІ ст. с. Шепіт
Шешорська ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Чорновола с. Шешори (крім вулиць: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича)
Шешорський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» с. Шешори
вулиці: О.Довбуша, Лугова, П.Скоропадського, Т.Шевченка (від № 238 до № 338), Р.Шухевича
Слобідська ЗОШ І ст. с. Слобідка
Смоднянський НВК «ЗНЗ І ст. – ДНЗ» с. Смодна
Території обслуговування, закріплені за закладами базової середньої освіти
Назва закладу базової середньої освіти Закріплена за закладом територія обслуговування
Великорожинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Великий Рожин
кутки: Луки (від господарства Слижука І.І.), Михай, Глиняний, Горячі, Присліп, Лубівська, Кривий Ґрунь, Село, Царина
Великорожинська ЗОШ І-ІІ ст. с. Великий Рожин
кутки: Плоский, Пістинь, Вижній Середній, Нижній Середній, Луки (до господарства Слижука І.І.
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 з класами поглибленого вивчення англійської мови м. Косів
вулиці: Д.Вітовського, В.Винниченка, А.Гарасимович, М.Горбового, О.Довбуша, Дружби, Дж.Дудаєва, В.Івасюка, М.Ірчана, Зарічна, Камениста, Каменярів, М.Капія, Карпатська, М.Коцюбинського, О.Кульчицької, Лазова, Лісна, І.Мазепи, Я.Мудрого, Над Гуком, Незалежності (від №№ 92 і 119 до кінця вулиці), І.Огієнка, Підгірська, Піша, Сагайдачних, Середня, Г.Сковороди, А.Тарнавського, Туристична, Учительська, І.Франка, Б.Хмельницького, Г.Хоткевича, М.Шашкевича, Ю.Шкрібляка, Яблунева;
провулки: М.Ірчана, Лазовий, Піший, Середній, Туристичний, І.Франка, Б.Хмельницького
с. Смодна
вулиці: Дружби, М.Ірчана, Лісна, В.Стуса, провулок: Будівельників
Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Косів
вулиці: М.Гоголя, М.Грушевського, М.Драгоманова, О.Кобилянської, М.Лисенка, А.Міцкевича, Небесної Сотні, Незалежності (від початку вулиці до №№ 117 і 90), М.Павлика, А.Павлик, М.Підгірянки, Попова, В.Стефаника, В.Стефурака, Р.Шухевича, Л.Українки) майдан Незалежності;
провулки: М.Грушевського, М.Драгоманова, Зелений, О.Кобилянської с. Смодна
вулиці: Молодіжна, Набережна, Санаторна, Т.Шевченка, Л.Українки
Косівський ліцей ім. І.Пелипейка м. Косів
вулиці: С.Бандери, В.Девдюка, І.Миколайчука, Тиха, М.Черемшини, В.Чорновола, Т.Шевченка;
провулки: В.Чорновола, Т.Шевченка
с. Смодна
вулиці: Дорожна, О.Кобилянської, Незалежності
Кутська ЗОШ І-Ш ст. смт. Кути, с. Слобідка
Пістинська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пістинь
Річківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» с. Річка
Розтоківська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Розтоки
Середньоберезівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Середній Березів
Старокосівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Косів
с. Вербовець куток Гордаків
с. Смодна
вулиці: Перемоги, Січових Стрільців, Ходана (Пріски), М.Черемшини, Шкільна
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ст. с. Вербовець (без кутка Гордаків)
Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старі Кути
Трацька ЗОШ І-ІІІ ст. с. Трач, с. Цуцулин, с. Корости,
с. Кривоброди, с. Гуцулівка
Тюдівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Тюдів
Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яворів
кутки: Село І, Село II, Токарня, Широкий, Віпчинка І, Віпчинка II, Черлений, Липний, Петричів, Петруші, Стоянів, Підбуковець
Яворів-Безульківська ЗОШ І-ІІ ст. с. Яворів
кутки: Безулька - І,ІІ,ІІІ, Буковець - І,ІІ, Сліпанка, Максимець - І,ІІ, Стручків - І,ІІ, Рибниця, Плоский - І,ІІ, Никовата, Потік, Терношори
Бабинська ЗОШ І-ІІ ст. с. Бабин
Баня-Березівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Баня-Березів
Вижньоберезівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Вижній Березів
Городянська ЗОШ І-ІІ ст. с. Город
Лючківська ЗОШ І-ІІ ст. с. Лючки
Малорожинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Малий Рожин
Микитинецька ЗОШ І-ІІ ст. с. Микитинці
Нижньоберезівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Нижній Березів
Снідавська ЗОШ І-ІІ ст. с. Снідавка
Соколівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Соколівка
Черганівська ЗОШ І-ІІ ст. с. Черганівка
Шепітська ЗОШ І-ІІ ст. с. Шепіт
Шешорська ЗОШ І-ІІ ст. ім.В.Чорновола с. Шешори
Схема вулиць міста Косова

/Files/images/Вулиці 150.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 287